Trello je vynikající nástroj pro správu projektů

Řízení větších projektů je náročné nejenom z pohledu času a lidských zdrojů, ale také z hlediska celkové organizace. Vše do sebe musí správně zapadat tak, aby byl výsledek co nejlepší a cokoliv se stihlo v požadovaném čase. K takovému efektivnímu řízení lze využít spoustu nástrojů. Je však pravdou, že tím nejznámějším je pravděpodobně Trello.

Webová správa projektů

Trello je mezi uživateli poměrně známý a osvědčený projekt, jehož historie sahá do roku 2011. Zajímavostí je to, že už o rok později měl tento systém více jak půl milionu uživatelů a toto číslo pochopitelně značně narostlo. Samotný projekt je postavený na třech technologiích – Backbone.js, Node.js a MongoDB.

Tato dnes už profesionální správa projektů umožňuje pracovat na více věcech najednou v kombinaci s velice přehlednou, jednoduchou a intuitivní organizací jednotlivých kroků a úkolů. Trello je především o flexibilitě.

Jak Trello funguje?

Zjednodušeně řečeno, na počátku všeho vytvoříte nástěnku pro každý projekt, kde do jednotlivých sloupců zařadíte pracovní kroky. Postupně budete vytvářet úkoly, jichž se zhostí konkrétní pracovníci. Přehledně uvidíte, jaké části projektu se následně dotváří, kde je třeba zabrat a podobně.

Trello nabízí týmové pokyny, kalendář, příkazy termínů a nabízí spoustu dalších mechanismů. V něčem se podobá známé aplikaci Evernote.

Na počítači i mobilním zařízení

Správa projektů s názvem Trello jde pochopitelně s dobou. To znamená, že tuto webovou aplikaci nemusíte využívat pouze na internetu, ale dostupná je také pro chytré telefony. A to jak pro mobilní systém iOS, tak Android. Vše je mezi sebou synchronizováno, takže projekt, úkoly a cokoliv kolem máte vždy neustále při sobě a v aktuální podobě.

Tento systém Vám umožní pracovat v libovolném týmu a mít všechny důležité informace na jednom místě tak, aby to vedlo k větší efektivitě a produktivitě. Dokonalá organizace se s názvem Trello rozhodně pojí. Systém je navíc vhodný nejenom pro menší projekty, ale také velká pracovní zadání, čehož mimochodem využívají i velké světové firmy.

Publikováno: 14. 06. 2020

Kategorie: Aplikace

Autor: bozenanemcova

Tagy: aplikace Trello | organizace | správa projektů | Trello