Streamovací služba Deezer na notebooku.

Deezer je streamovací služba hudby z Francie

Hudební streamovací služba Deezer patří k relativně mladým v tomto oboru. Její historie sahá do roku 2006 a vznikla v Paříži. Postupem času přišla velká databáze hudebních titulů, které jsou dnes dostupné online. A to stejným způsobem, jako Amazon Music, Spotify a Apple Music. Dokonce ani v počtu nabízených skladeb tato streamovací služba moc nezahálí. Obsahuje více jak 55 milionů položek.

Hlavní hudební portfolio je zde tvořeno nahrávacími společnostmi Warner Music Group, Universal Music Group a Sony Music. Rozšíření služby Deezer je celkem značné, což dokazuje více jak 180 zemí po celém světě.

Proč právě Deezer?

Jestliže si pokládáte otázku, proč zvolit zrovna Deezer před všemi výše zmiňovanými, napoví Vám několik níže uvedených řádků. V první řadě budete mít hudební svět doslova v kapse, a to díky podpoře všech mobilních platforem. Když máte to správné členství, nemusíte řešit přehrávání hudby online, ale offline. Jednoduše si ji stáhnete do svého mobilního telefonu nebo počítače.

S Deezer budete moci tvořit hudební playlisty dle aktuální nálady, situací a potřeb. V tomto směru Vás nebude nikdo omezovat. A ještě jedna přínosná služba jako perlička. Její název je Flow. Ta Vám bude doporučovat novou hudbu podle toho, co máte rádi. Nudit se tak rozhodně nebudete.

Bezplatná, ale i placená verze

Stejně, jako mnohé další hudební streamovací služby, také tato nabízí různé typy členství podle toho, oč posluchači stojí. Jestliže Vám nevadí reklamy, online režim a pouze náhodný výběr, k milionům skladeb se dopracujete prostřednictvím Deezer Free.

Daleko více toho však nabízí placené služby s názvem Premium a Family. V jejich případě oželíte všechny neduhy účtu Free a užijete si možnost přeskakování skladeb nebo založení vícero účtu najednou. Pak může hudbu online poslouchat celá Vaše rodina.

Deezer, to je hudební zážitek nabývající mnoha podob. Ať už si ho budete užívat na libovolných zařízeních od telefonů, přes chytré hodinky, počítače až po televize.