Amazon Music na mobilním telefonu.

Amazon Music má rozhodně co nabídnout

Streamování hudby a online hudební obchod. Přesně tak lze charakterizovat službu zvanou Amazon Music. Tato platforma je hodně podobná těm ostatním známým, jakými jsou například Spotify nebo Apple Music. Ve veřejné verzi byla spuštěna v roce 2007 a od té doby dochází k jejímu vývoji a navyšování počtu předkládaných skladeb.

Amazon Music se chlubí miliony spokojených posluchačů po celém světě. V řádu milionů nabízí také hromadu hudebních titulů. V omezené míře jsou k dispozici bezplatně, v plném rozsahu pak po uhrazení měsíčního předplatného. Dříve byla tato služba známá pod názvem Amazon MP3.

Služba podporuje spoustu platforem

I když může být tato streamovací služba v některých končinách světa méně známá, je připravena uspokojit jakéhokoliv posluchače. Vliv na to má například široká podpora platforem, které rozhodně nekončí jen u webového prohlížeče na počítači.

  • Windows
  • macOS
  • iOS
  • Android
  • Fire OS
  • Amazon Alexa

Na všech těchto uvedených platformách můžete využít nejenom digitální nákupy hudby, ale hlavně onu kvalitní streamovací službu. Předplatné u této stejnojmenné společnosti se nazývá Amazon Prime. Toto členství uživatelům prezentuje daleko bohatší obsah, než se na první pohled zdá. Jsou to například filmy z nejrůznější produkce a e-knihy. V rámci hudby je předkládána také služba Amazon Music Unlimited.

Přehrávač Amazon Music Player

Streamování hudby v podání Amazon Music nabízí spoustu možností a přidružených služeb. Jednou z nich je například přehrávač zajišťující ukládání a nahrávání hudby. Aplikace pochopitelně funguje na počítačích s operačním systémem Windows i Mac OS.

Jednoduchost, přehlednost a zajímavý obsah. To je celkem výstižná charakteristika online streamování hudby v podání této služby. Vytvářet si můžete oblíbené seznamy a chybět Vám nebudou ani populární stanice s různými hudebními žánry. Amazon Music je zkrátka plnohodnotným konkurentem mnohem známějších a rozšířenějších streamovacích služeb. Hudba je od roku 2019 posluchačům zprostředkována také ve vyšším rozlišení, což bezpochyby ocení všichni nadšení milovníci pořádné kvality.