Co dávají v Cinema City Plzeň? Přehled filmů a seriálů

Cinema City Program Plzeň

Aktuální program Cinema City Plzeň

Víte, na co si zajít do kina v Plzni? Cinema City v Plzni nabízí pestrou škálu filmů pro všechny věkové kategorie a filmové chutě. Na své si přijdou fanoušci akčních trháků, romantických komedií, napínavých thrillerů i animovaných pohádek. Aktuální program Cinema City Plzeň najdete na webových stránkách kina nebo v mobilní aplikaci. Vstupenky si můžete pohodlně zakoupit online nebo přímo na pokladně kina. Nenechte si ujít nejnovější filmové premiéry a užijte si jedinečnou atmosféru filmového plátna v Cinema City Plzeň!

Nejnovější filmové trháky

Vášniví filmoví fanoušci v Plzni si mnou ruce! Cinema City v Plzni servíruje žhavé filmové trháky, které byste si neměli nechat ujít. Ať už toužíte po akcí nabitých blockbusterech, dojemných dramatech nebo rodinných komediích, program kina Cinema City v Plzni má pro každého něco. Vrhněte se do víru napětí s nejnovějším thrillerem, který vás přiková k sedadlům. Pro romantické duše je tu připravena okouzlující love story, která vás zahřeje u srdce. A pokud hledáte zábavu pro celou rodinu, animovaná dobrodružství s vtipnými hrdiny zaručeně rozesmějí malé i velké diváky. Nezapomeňte sledovat program kina Cinema City v Plzni, ať vám neunikne žádná filmová lahůdka!

Oblíbené filmové série

Cinema City Plzeň a jeho sesterské kino Cinema City v Plzni pravidelně uvádí na plátna i oblíbené filmové série. Ať už se jedná o akční trháky, fantasy ságy nebo rodinné komedie, diváci se můžou těšit na pokračování příběhů, které si zamilovali. Sledování filmové série v kině má své kouzlo. Diváci můžou s napětím očekávat, jak se osudy hrdinů vyvinou, a sdílet své emoce s ostatními fanoušky v sále. Kino navíc nabízí jedinečnou atmosféru s velkým plátnem, kvalitním zvukem a pohodlným posezením, která umocňuje filmový zážitek. Programy kin Cinema City Plzeň a Cinema City v Plzni se pravidelně aktualizují, proto je dobré sledovat webové stránky nebo sociální sítě kin, aby vám neunikla žádná premiéra.

Filmy pro celou rodinu

Cinema City Plzeň a Cinema City v Plzni nabízí bohatý program pro celou rodinu. Na své si přijdou malí i velcí diváci. Animované pohádky, dobrodružné filmy i komedie plné humoru, to vše a mnohem více na vás čeká v komfortním prostředí multikina.

Pro nejmenší diváky je připravena široká nabídka animovaných filmů. Oblíbené postavičky, chytlavé písničky a poutavé příběhy zaručeně zabaví i ty nejmenší. Děti se mohou těšit na klasické pohádky i nejnovější filmové trháky.

Starší děti a dospělí si užijí napínavé dobrodružné filmy plné akce a napětí. Superhrdinové, fantastické bytosti a nebezpečné mise vás zaručeně vtáhnou do děje. Pro milovníky smíchu a dobré nálady jsou v programu připraveny komedie. Od romantických komedií po bláznivé grotesky, v nabídce si vybere každý.

Cinema City Plzeň a Cinema City v Plzni nabízí pravidelně také speciální projekce pro rodiny s dětmi. Sledovat můžete například filmové novinky s dabingem, pohádky s promítáním na zeď nebo interaktivní představení.

Nezapomeňte sledovat aktuální program kina, ať vám neunikne žádná filmová lahůdka. Vstupenky si můžete pohodlně zakoupit online nebo přímo na pokladně kina. Užijte si příjemný filmový zážitek s celou rodinou v Cinema City Plzeň a Cinema City v Plzni.

Speciální projekce a festivaly

V Cinema City Plzeň se nepromítají jen nejnovější filmové trháky, ale také se tu konají speciální projekce a festivaly, které potěší každého filmového fanouška. Milovníci nezávislé kinematografie si přijdou na své během festivalu Be2Can, který přináší výběr toho nejlepšího z festivalů v Berlíně, Cannes a Benátkách. Pro fanoušky dokumentárních filmů je tu pak festival Jeden svět, který otevírá důležitá společenská témata a nabízí prostor k zamyšlení. A co takhle noc plná hororů během akce Hororová noc? Nebo si raději užijete filmovou klasiku na velkém plátně během projekcí starších filmů? Cinema City Plzeň zkrátka myslí na všechny a pravidelně rozšiřuje svůj program o speciální projekce a festivaly, které vám nabídnou nevšední filmové zážitky. Sledujte proto program kina Cinema City v Plzni a nenechte si ujít žádnou speciální akci.

Filmy v původním znění s titulky

V Cinema City Plzeň si na své přijdou i milovníci filmového umění v jeho nejryzejší podobě – v původním znění s českými titulky. Promítání v originálním znění s titulky je skvělou příležitostí, jak si vychutnat herecké výkony a atmosféru filmu bez jazykové bariéry. Zároveň si tak můžete zdokonalit své jazykové znalosti a užít si filmy tak, jak byly tvůrci zamýšleli.

Program kina Cinema City v Plzni nabízí pravidelné projekce filmů v původním znění s titulky. Vybírat můžete z aktuálních hollywoodských trháků, nezávislých snímků i festivalových lahůdek. Informace o filmech promítaných v původním znění s titulky najdete na webových stránkách Cinema City, v mobilní aplikaci nebo přímo v kině.

Nezapomeňte si zkontrolovat den a čas promítání, abyste nepřišli o svůj oblíbený film v původním znění.

3D projekce a IMAX zážitky

Cinema City Plzeň je rájem pro filmové nadšence, kteří touží po tom nejlepším možném zážitku. Kromě standardních 2D projekcí nabízí i dechberoucí 3D projekce a strhující IMAX zážitky. Představte si, že se ocitnete přímo v centru dění na plátně, obklopeni křišťálově čistým obrazem a ohromujícím prostorovým zvukem.

3D projekce v Cinema City Plzeň využívají nejmodernější technologie, které vám zprostředkují realistický a pohlcující filmový zážitek. Speciální brýle s polarizačními filtry zajišťují, že každé oko vnímá obraz z mírně odlišného úhlu, čímž vzniká iluze hloubky a plasticity. IMAX posouvá zážitek z filmu na zcela novou úroveň. Obří plátno, které sahá od podlahy až ke stropu a od zdi ke zdi, vás zcela pohltí a vtáhne do děje. Kombinace špičkové projekce, dokonalého zvuku a speciálně navrženého sálu vytváří jedinečnou atmosféru, kterou jinde nezažijete.

Ať už se rozhodnete pro 3D projekci, nebo IMAX zážitek, v Cinema City Plzeň si užijete filmy naplno. Nezapomeňte si ověřit aktuální program a rezervovat si svá místa online.

Vstupenky online a rezervace míst

V Cinema City Plzeň si můžete užít nejnovější filmové trháky bez zbytečného čekání ve frontě. Stačí pár kliknutí a vstupenky na vybraný film a preferovaná místa v sále máte v kapse. Na webových stránkách Cinema City nebo v jejich mobilní aplikaci najdete aktuální program kina Cinema City v Plzni. Vyberte si film, datum a čas promítání a projděte si dostupná místa v sále. Systém vám zobrazí volná místa a vy si tak můžete vybrat ta nejlepší pro vás a vaše přátele. Po výběru sedadel stačí dokončit online platbu a vstupenky vám dorazí e-mailem nebo SMS zprávou. Tuto zprávu pak jednoduše předložíte u vstupu do kina, kde vám ji naskenují a pustí vás do sálu. Není potřeba nic tisknout! Pokud si nejste jistí výběrem filmu nebo chcete mít jistotu volných míst, můžete si je také zarezervovat. Rezervace míst funguje podobně jako nákup online, jen platbu provedete až na pokladně kina. Nezapomeňte si ale rezervaci vyzvednout včas, obvykle do 30 minut před začátkem promítání. Tak neváhejte a užijte si filmový zážitek v Cinema City Plzeň bez stresu a čekání!

Slevy a akce pro studenty a seniory

Cinema City Plzeň má speciální nabídky pro studenty a seniory, kteří si chtějí užít filmové novinky za výhodnější ceny. Studenti se můžou těšit na zlevněné vstupenky na všechny filmy a představení ve všední dny i o víkendu. Stačí se prokázat platným studentským průkazem a sleva je vaše. Pro seniory nad 65 let nabízí Cinema City Plzeň slevy na vybraná filmová představení v rámci programu „Seniorské kino“. Vybírat můžete z aktuálních filmových hitů i z klasiky stříbrného plátna. Kromě zlevněných vstupenek můžou studenti i senioři využít i speciální nabídky na občerstvení v kině. Nezapomeňte se proto zeptat na aktuální akce a slevy u pokladny kina nebo na webových stránkách Cinema City. Užijte si filmový zážitek v Cinema City Plzeň za skvělé ceny!

Občerstvení v Cinema City Plzeň

Cinema City Plzeň nabízí kromě skvělých filmových zážitků i širokou škálu občerstvení. Před filmem, během přestávky nebo i po něm si můžete vybrat z klasické nabídky popcornu, nachos s různými dipy nebo třeba hot dogu. Pro ty, kteří preferují sladké, jsou k dispozici lentilky, želé bonbóny a další cukrovinky. Samozřejmostí je i široký výběr nealkoholických nápojů jako Coca-Cola, Fanta, Sprite, minerální vody a džusy. Pro dospálé je v nabídce i pivo a víno. Občerstvení si můžete vychutnat přímo v sále nebo v prostorách kina. V nabídce kina Cinema City Plzeň najdete i speciální akce a kombinace občerstvení za zvýhodněné ceny. Například filmové menu, které zahrnuje popcorn, nápoj a vstupenku na film dle vašeho výběru. Nezapomeňte se zeptat na aktuální nabídku u pokladen kina nebo na webových stránkách.

Doprava a parkování u kina

Cinema City Plzeň se nachází v obchodním centru Plaza Plzeň na adrese Radčická 17, Plzeň 301 00. Díky své poloze v obchodním centru je dostupnost autem i MHD velmi snadná.

Pokud se rozhodnete pro cestu autem, máte k dispozici prostorné parkoviště obchodního centra Plaza Plzeň. Parkování je zdarma po dobu prvních 4 hodin, poté se platí dle ceníku parkoviště. Pro návštěvníky kina je parkování po celou dobu promítání zdarma. Stačí si nechat ověřit parkovací lístek na pokladně kina.

Pokud dáváte přednost MHD, můžete využít tramvajové linky číslo 1 a 4, které staví přímo před obchodním centrem Plaza Plzeň. Zastávka se jmenuje "Plaza". Cesta z centra Plzně trvá tramvají přibližně 10 minut.

Kromě tramvají je možné využít i autobusové linky číslo 20, 28, 30 a 57, které staví na zastávce "U Práce", která se nachází cca 5 minut chůze od obchodního centra.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv způsob dopravy, cesta do Cinema City Plzeň je snadná a pohodlná.

Kontaktní informace a otevírací doba

Pro program kina Cinema City v Plzni a informace o filmech navštivte webové stránky Cinema City. Tam najdete aktuální program, časy promítání a můžete si online zakoupit vstupenky. Pro osobní kontakt můžete navštívit pokladny kina v obchodním centru Plaza v Plzni, které je otevřeno každý den od 10:00 do 22:00. Telefonicky se na pokladny kina dovoláte na čísle +420... Pro další informace o programu, akcích a novinkách sledujte Cinema City Plzeň na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: bozenanemcova

Tagy: cinema city program plzeň | program kina cinema city v plzni