Apple Music je bohatou zásobárnou hudby

Streamování v současnosti nabírá na obrátkách. A je zřejmé, že žádná z velkých společností spojených s touto oblastí u toho nesmí chybět. A to platí také pro americkou společnost Apple. Ta stejně, jako kdysi vznikla služba Spotify, přišla se svou vlastní streamovací službou s názvem Apple Music.

Psal se rok 2015 a bylo to zároveň v souvislosti s dalšími produkty jako iTunes a iPod. Dnes je Apple Music známý v desítkách zemí po celém světě, včetně České republiky.

Vyzkoušejte si Apple Music zdarma

Jak už prozrazuje název této streamovací služby, nejvíce ji využití majitelé mobilních telefonů a techniky od stejnojmenné společnosti Apple. Je to více jak 60 milionů skladeb, což tento subjekt řadí na přední příčky. Přesně z tak velkého množství hudby si můžete vybírat.

Jak už to bývá zvykem u všech streamovacích služeb souvisejících s přehráváním hudby, tak i v tomto případě musíte platit pravidelný měsíční poplatek. Je však pravdou, že společnost Apple je v tomto směru vstřícná, takže první tři měsíce jsou na zkoušku zcela zdarma. Díky tomu si ověříte, zda je Apple Music ideální volbou právě pro Vás nebo dáte přednost jiné službě.

Streamování hudby bez reklam

Apple Music, to jsou miliony skladeb, z nichž si vybere i ten nejnáročnější posluchač. Užívat si budete originální obsah, který lze pochopitelně stahovat offline, tzv. přehrávat i bez připojení k internetu. V rámci této služby toho lze získat pochopitelně daleko více.

  • Oblíbené písně budou obohaceny o texty.
  • Zaměřit se můžete na poslech rádií z celého světa.
  • Hudbu budete mít ve svých Apple Watch.
  • Streamování funguje také v rámci CarPlay.

Zvýhodněné členství Apple Music

Streamování hudby od společnosti Apple může nabývat nejrůznějších podob. K dispozici jsou nejenom studentské, ale také rodinné tarify, včetně těch individuálních. Díky tomu můžete mít spoustu hudebních novinek neustále při sobě a budete objevovat nové a nové skladby dle Vašeho gusta.

Publikováno: 24. 06. 2020

Kategorie: Hudba

Autor: bozenanemcova

Tagy: Apple | Apple Music | Apple Music zdarma | streamovaná hudba