War Thunder je komplexní válečnou online hrou

Válečné hry na internetu zažívají nezvyklý boom. Důkazem toho je válečná akční hra typu free-to-play s názvem War Thunder. Ta svým prostředím a charakterem v maximální možné míře připomíná známou hru World of Tanks. Tento herní titul je však daleko komplexnější. Provede Vás nezapomenutelnými bitvami od druhé světové války až po současnost.

V čem je War Thunder zajímavý?

Online hra War Thunder vyniká tím, že ve hře můžete ovládat hned několik druhů válečné techniky. To je asi ta největší odlišnost od tankové klasiky v podání World of Tanks. K dispozici jsou nejenom tanky, ale i letouny, helikoptéry, lodě a v neposlední řadě pozemní technika.

Také v podání hry War Thunder můžete bojovat s vojskem některé z významných světových velmocí. K dispozici je hned devět hratelných zemí – SSSR, Spojené státy americké, Německo, Francie, Velká Británie, Itálie, Švédsko, Japonsko a Čína.

Vždy jde o velice realistické ztvárnění vojenské techniky, což se promítá i do herního zážitku ze samotných bitev. Ať už je to propracovanost jednotlivých map, tak důraz kladený na detail vojenské mechanizace. Ve War Thunder se můžete stát nedílnou součástí válečné akce, která bude komplexní od země přes vodu až po nebe.

Herní model od A až do Z

V této akční válečné hře si vše musíte zasloužit, popřípadě si to koupíte za reálné peníze. S každou absolvovanou bitvou získáváte jisté skóre a možnost postupného vylepšování válečné techniky včetně jejího nákupu. War Thunder Vás provede reálnými vojenskými stroji, které se budou pyšnit skutečnými vlastnostmi.

Hru lze pochopitelně hrát zcela zdarma. Pokud však zatoužíte po prémiových službách, rychlejším vývoji a neomezeném nakupování, musíte si za to připlatit. A to reálnými penězi. Na své si tak přijde opravdu kdokoliv, kdo se chce oddávat nadstandardní atmosféře bitevního pole vybrané doby.

Tato válečná hra Vám umožní porovnávat své vojenské schopnosti s hráči z celého světa.

Publikováno: 22. 06. 2020

Kategorie: hry

Autor: bozenanemcova

Tagy: free-to-play hra | válečná hra | vojenská online hra | War Thunder