Nejlepší mobilní střílečky: Akční zábava na dosah ruky

Nejlepší Střílečky Na Mobil

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile je mobilní hra, která si získala obrovskou popularitu po celém světě a Česká republika není výjimkou. Patří mezi nejlepší střílečky na mobil díky své akční hratelnosti, působivé grafice a široké škále herních režimů. Hráči si mohou užít klasické mapy a herní režimy z legendárních titulů jako Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Black Ops, ale také nový obsah vytvořený speciálně pro mobilní verzi.

Mezi hlavní lákadla Call of Duty: Mobile patří dynamické PvP bitvy, kde se utkáváte s hráči z celého světa. Můžete si vybrat z různých herních režimů, jako je Team Deathmatch, Domination, Search and Destroy a mnoho dalších. Hra nabízí širokou škálu zbraní, vybavení a perků, které si můžete upravit podle svého herního stylu.

Kromě PvP bitev nabízí Call of Duty: Mobile také kooperativní režim Zombie, ve kterém se spojíte s přáteli a bojujete proti hordám nemrtvých. Hra je pravidelně aktualizována o nový obsah, včetně map, zbraní, herních režimů a sezónních událostí. Pokud hledáte nejlepší mobilní střílečku, Call of Duty: Mobile je skvělou volbou.

PUBG Mobile

PUBG Mobile je fenomén, který zpopularizoval battle royale žánr na mobilních zařízeních. Hráči jsou vysazeni na rozlehlý ostrov, kde bojují o přežití proti 99 dalším hráčům. Hra nabízí realistickou grafiku, širokou škálu zbraní a vozidel a napínavou hratelnost. Díky intuitivnímu ovládání a častým aktualizacím se PUBG Mobile řadí mezi nejlepší střílečky na mobil.

Hra nabízí různé herní režimy, od klasického sólo režimu až po dynamické souboje 4členných týmů. Propracovaný systém ranků umožňuje hráčům porovnávat své dovednosti s ostatními a šplhat po žebříčku. PUBG Mobile je zdarma ke stažení, ale nabízí mikrotransakce v podobě kosmetických předmětů. I bez placení si ale hru užijí i nenároční hráči.

Pokud hledáte adrenalinovou střílečku s propracovanou hratelností a spoustou obsahu, PUBG Mobile je skvělou volbou.

Fortnite

Fortnite si své místo mezi nejlepšími mobilními střílečkami vydobyl právem. Tato free-to-play battle royale hra nabízí adrenalinové souboje, propracovanou grafiku a stavební mechaniky, které ji odlišují od konkurence. Hráči se vrhnou na rozlehlý ostrov, sbírají zbraně, materiály a bojují o přežití. Stavění je klíčové pro obranu, útok i strategické manévrování. Fortnite na mobilu nabízí stejnou hratelnost jako na konzolích a PC, i když s mírně upraveným ovládáním pro dotykové obrazovky. Díky pravidelným aktualizacím, novým sezónám a eventům hra neustále přináší nový obsah a výzvy. Ať už jste ostřílení veteráni, nebo nováčci v battle royale žánru, Fortnite na mobilu vás chytne a nepustí.

nejlepší střílečky na mobil

Hra je kompletně v češtině, takže se nemusíte bát jazykové bariéry. Pokud hledáte nejlepší mobilní střílečku s propracovaným světem, dynamickou hratelností a spoustou obsahu, Fortnite je jasná volba.

Critical Ops

Critical Ops je mobilní střílečka z pohledu první osoby, která si získala obrovskou popularitu po celém světě. Hra nabízí napínavé a dynamické souboje v realistickém prostředí. V Critical Ops si hráči mohou vybrat, zda se postaví na stranu teroristů nebo protiteroristické jednotky. K dispozici je široká škála zbraní, od pistolí a samopalů až po sniperky a brokovnice. Hráči si také mohou upravovat své postavy a zbraně pomocí různých skinů a doplňků.

Critical Ops vyniká svým důrazem na týmovou spolupráci a strategii. Pro dosažení vítězství je klíčová komunikace a koordinace s ostatními hráči. Hra nabízí různé herní režimy, včetně klasického defuse módu, týmové deathmatche a režimu s bombou. Díky své popularitě má Critical Ops aktivní komunitu hráčů a pravidelně se konají turnaje s atraktivními cenami. Pokud hledáte adrenalinovou střílečku na mobil s důrazem na taktiku a týmovou hru, Critical Ops je skvělou volbou.

Modern Combat 5

Modern Combat 5 je stálicí mezi nejlepšími mobilními střílečkami a právem si drží své místo i v roce 2023. Hra od Gameloftu nabízí konzolovou grafiku, propracovaný multiplayer a širokou škálu zbraní a vybavení. Vžijte se do role elitního vojáka a bojujte v různých koutech světa proti teroristům i jiným hráčům.

Modern Combat 5 exceluje v dynamických přestřelkách a intuitivním ovládání, které je optimalizované pro dotykové obrazovky. Vybrat si můžete z několika herních módů, včetně klasického Team Deathmatche, Capture the Flag nebo Battle Royale.

Hra je zdarma ke stažení, ale obsahuje mikrotransakce. Ty ale nejsou nutností k užívání si hry a dají se snadno ignorovat. Modern Combat 5 je skvělou volbou pro všechny fanoušky akčních her a mobilních stříleček, kteří hledají komplexní a zábavný herní zážitek.

Shadowgun Legends

Shadowgun Legends je mobilní střílečka, která si zaslouží své místo mezi nejlepšími. Hra od českého studia Madfinger Games vás vtáhne do světa plného akce, futuristických zbraní a epických bitev s mimozemšťany.

Název hry Žánr Online/Offline Hodnocení Google Play
Call of Duty: Mobile Battle Royale, FPS Online 4.6
PUBG Mobile Battle Royale Online 4.3
Modern Combat 5 FPS Online/Offline 4.2

Hra nabízí jak singleplayerovou kampaň s poutavým příběhem, tak i širokou škálu multiplayerových režimů, ve kterých můžete poměřit síly s ostatními hráči z celého světa. Ať už dáváte přednost kooperativnímu hraní s přáteli, nebo soupeření v PvP arénách, Shadowgun Legends vám má co nabídnout.

nejlepší střílečky na mobil

Ovládání je intuitivní a přizpůsobené dotykovým obrazovkám, grafika je na mobilní hru úchvatná a zvukové efekty vás vtáhnou do centra dění. Shadowgun Legends je zkrátka komplexní a propracovaná střílečka, která uspokojí i ty nejnáročnější fanoušky žánru.

Pokud hledáte nejlepší střílečku na mobil, Shadowgun Legends by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti.

Into the Dead 2

Into the Dead 2 je pecka mezi mobilními střílečkami, která vás hodí do světa zamořeného zombie. Vaším úkolem je prostě přežít. Zní to jednoduše, ale věřte, že to tak není. Hordy nemrtvých se na vás valí ze všech stran a vy se s nimi musíte poprat pomocí arzenálu zbraní, od pistolí a brokovnic až po útočné pušky a granátomety.

Hra nabízí napi̇navou atmosféru, která vás vtáhne do děje. Grafika je na mobilní hru úchvatná a zvukové efekty vám zaručeně nahánějí husí kůži. Ovládání je intuitivní a snadno se naučíte, takže se můžete soustředit na to nejdůležitější - zabíjení zombií.

Into the Dead 2 není jen o bezduché střílečce. Hra nabízí i příběhovou kampaň, ve které se snažíte najít svou rodinu. Během hry plníte různé úkoly a odemykáte si nové zbraně a vybavení. Pokud hledáte adrenalinovou jízdu a patříte mezi fanoušky zombie žánru, Into the Dead 2 je jasná volba.

Dead Effect 2

Dead Effect 2 je sci-fi hororová střílečka z pohledu první osoby, která si našla své místo mezi nejlepšími mobilními střílečkami. Pokračuje v příběhu z prvního dílu a vrhá vás do role jednoho ze tří hrdinů s unikátními schopnostmi. Bojovat budete s hordami zombíků a dalších nepřátel na palubě vesmírné lodi ESS Meridian. Hra nabízí kromě napínavé kampaně i řadu vedlejších misí a výzev. Vylepšovat můžete své zbraně, brnění i speciální schopnosti. Grafika hry je i na mobilních zařízeních úchvatná a zvukové efekty vás vtáhnou do děsivé atmosféry hry. Ovládání je intuitivní a přizpůsobené dotykovým obrazovkám. Pokud hledáte adrenalinovou střílečku s hororovými prvky, Dead Effect 2 by vám neměl uniknout.

nejlepší střílečky na mobil

Unkilled

Unkilled je zombie střílečka z pohledu první osoby, která se odehrává v New Yorku zamořeném zombiemi. Hra nabízí úchvatnou grafiku, širokou škálu zbraní a nepřátel a poutavý příběh. V Unkilled se ujmete role Joea, člena tajné jednotky, která má za úkol zlikvidovat zombie hrozbu a odhalit pravdu o epidemii.

Hra nabízí jak singleplayerovou kampaň s více než 150 misemi, tak i asynchronní multiplayer, ve kterém můžete soupeřit s ostatními hráči o nejlepší skóre. Unkilled se může pochlubit intuitivním ovládáním, které je optimalizované pro dotykové obrazovky, a dynamickým gameplayem, který vás udrží v napětí.

Pokud hledáte adrenalinovou zombie střílečku s pěknou grafikou a spoustou obsahu, Unkilled je skvělou volbou.

N.O.V.A. Legacy

N.O.V.A. Legacy je mobilní střílečka z pohledu první osoby, která oživuje klasickou sci-fi sérii od Gameloftu. Hra nabízí kombinaci nostalgické akce a moderní grafiky, která osloví jak veterány série, tak nováčky. V roli Kal Wardina, veterána N.O.V.A., bojujete proti mimozemským silám Volteritů v kampani plné napínavých přestřelek.

Hra se může pochlubit intuitivním ovládáním optimalizovaným pro dotykové obrazovky, které umožňuje hráčům snadno se pohybovat po úrovních a likvidovat nepřátele. Kromě kampaně pro jednoho hráče nabízí N.O.V.A. Legacy i online multiplayer, kde můžete poměřit své síly s ostatními hráči v různých režimech.

Ať už jste fanouškem stříleček nebo jen hledáte zábavnou a akční hru na mobil, N.O.V.A. Legacy rozhodně stojí za vyzkoušení. Nabízí hodiny zábavy, ať už hrajete sami nebo s přáteli.

Morphite

Morphite je mobilní střílečka, která vás vezme na dobrodružnou cestu napříč vesmírem. Hra kombinuje prvky FPS stříleček s mechanikami náhodně generovaných světů a craftingu. V roli Myry Kale, mladé průzkumnice, se vydáte odhalit tajemství záhadné látky zvané Během své cesty budete prozkoumávat rozlehlé planety s unikátními biomy, od zasněžených hor po husté džungle.

Každá planeta skrývá nebezpečné tvory, se kterými se budete muset utkat v dynamických přestřelkách. Morphite vám dává k dispozici arzenál futuristických zbraní, které si můžete dále vylepšovat a upravovat. Kromě akce hra nabízí i prvky RPG. Sbírejte suroviny, craftujte nové vybavení a vylepšujte Myřiny schopnosti. Morphite je skvělou volbou pro fanoušky stříleček, kteří hledají něco víc než jen bezduchou akci. Díky náhodnému generování světů a craftingu nabízí hra vysokou z replayability a zaručeně vás zabaví na dlouhé hodiny.

nejlepší střílečky na mobil

Guns of Boom

Guns of Boom je už stálicí mezi mobilními střílečkami a právem si drží své místo v žebříčcích popularity. Hra nabízí svižnou akci z pohledu první osoby, intuitivní ovládání a širokou škálu zbraní a vybavení. Grafika je stylizovaná do kresleného komiksového stylu, což hře dodává na originalitě a zároveň ji dělá přístupnou i pro slabší zařízení.

Co dělá Guns of Boom tak chytlavou, je dynamická hratelnost a důraz na týmovou spolupráci. Hráči se utkávají v krátkých, ale intenzivních zápasech v různých herních módech, jako je Team Deathmatch, Control a Battle Royale. Hra nabízí také propracovaný systém postupu, ve kterém si odemykáte nové zbraně, vybavení a kosmetické předměty.

Pokud hledáte akční střílečku na mobil s intuitivním ovládáním, zábavnou hratelností a spoustou obsahu, Guns of Boom je skvělou volbou. Ať už jste zkušený veterán FPS her nebo nováček v žánru, Guns of Boom vám zaručeně poskytne hodiny adrenalinové zábavy.

Tacticool

V dnešní době už "tacticool" není jen pojem z vojenského slovníku. Propracovaná customizace zbraní s důrazem na funkčnost i vzhled si našla cestu i do světa nejlepších stříleček na mobil. Ať už holdujete rychlým akcím v multiplayerových přestřelkách nebo taktickému postupu v singleplayerových misích, možnost si upravit svou virtuální výzbroj do posledního detailu je zkrátka lákavá. Nejlepší mobilní střílečky vám dnes nabídnou nepřeberné množství skinů, doplňků a modifikací, které ovlivní nejen vzhled, ale často i herní statistiky vaší zbraně. Chcete si osadit puškohled s nočním viděním? Žádný problém. Potřebujete tlumič pro tichý postup? Žádný problém. Toužíte po maskování, které vás splyne s prostředím? I to si můžete dopřát.

Možnost "vytunit" si zbraň podle svého gusta a herního stylu je jedním z faktorů, které dělají z nejlepších stříleček na mobil tak návykovou zábavu. Nejde jen o to mít tu nejlepší mušku, ale také o to, vypadat u toho co nejstylověji.

Space Marshals 2

Space Marshals 2 je taktická střílečka z pohledu shora, která si právem zaslouží své místo mezi nejlepšími mobilními střílečkami. Hra vás zavede do světa sci-fi westernu, kde se ujmete role specialisty Burtona v boji proti zločincům z celé galaxie. Na rozdíl od bezhlavých akčních stříleček, Space Marshals 2 klade důraz na taktiku a plíživý postup.

Místo zběsilé palby budete muset využívat krytí, plánovat své pohyby a využívat prostředí ve svůj prospěch. Hra nabízí širokou škálu zbraní a vybavení, od pistolí a brokovnic po odstřelovací pušky a granáty. Každá zbraň má své specifické vlastnosti, které je třeba brát v potaz při volbě strategie.

nejlepší střílečky na mobil

Kromě singleplayerové kampaně, která nabízí desítky misí s různými cíli, si můžete vyzkoušet i online multiplayer. V něm se utkáte s ostatními hráči v napínavých soubojích o přežití. Space Marshals 2 je skvělou volbou pro všechny fanoušky taktických stříleček a sci-fi. Hra vás uchvátí svým propracovaným světem, poutavým příběhem a chytlavou hratelností.

Publikováno: 06. 07. 2024

Kategorie: hry

Autor: bozenanemcova

Tagy: nejlepší střílečky na mobil | nejlepší mobilní střílečky