Nejlepší hry pro Nintendo Switch: Tahle pecka vám nesmí utéct!

Nintendo Switch Nejlepší Hry

Legendární Zelda: Breath of the Wild

Legendární Zelda: Breath of the Wild je akční adventura z roku 2017, kterou vyvinula a vydala společnost Nintendo pro herní konzole Nintendo Switch a Wii U. Hra se odehrává v rozlehlém otevřeném světě království Hyrule, kde hráči ovládají Linka, který se probouzí ze stoletého spánku, aby porazil zlovolného Ganondorfa a zachránil princeznu Zeldu. Breath of the Wild se dočkala obrovského uznání kritiky za svůj inovativní design, ohromující grafiku a poutavé herní mechanismy. Stala se jednou z nejlépe hodnocených her všech dob a získala řadu ocenění, včetně ceny Game of the Year.

Animal Crossing: New Horizons

Hra Animal Crossing: New Horizons, vydaná v roce 2020 pro Nintendo Switch, se stala globálním fenoménem.

V této roztomilé simulaci života se hráči stávají obyvateli opuštěného ostrova, který si postupně budují a zvelebují.

Hra nabízí relaxační hratelnost, sbírání předmětů, crafting a možnost interakce s ostatními hráči. Díky svému hřejivému humoru a roztomilému grafickému stylu si hra získala srdce milionů hráčů po celém světě.

Animal Crossing: New Horizons je ideální hrou pro chvíle odpočinku a úniku od reality.

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe je vylepšený port závodní hry Mario Kart 8, který vyšel na konzoli Nintendo Switch. Hra obsahuje veškerý obsah z původní hry pro Wii U, včetně všech stahovatelných dodatků, a přidává několik novinek. Mezi ně patří noví závodníci, jako je Inkling Boy a Inkling Girl ze Splatoon, King Boo a Dry Bones. Deluxe verze také přináší vylepšený režim Battle Mode s novými arénami a možnostmi. Hráči se mohou těšit na závody v rozlišení 1080p při 60 snímcích za sekundu v režimu TV a na možnost hrát až v osmi hráčích na jedné konzoli. Mario Kart 8 Deluxe je skvělou volbou pro fanoušky závodních her a pro všechny, kteří hledají zábavu pro celou rodinu.

Super Mario Odyssey

Je to plošinovka z roku 2017, kterou vyvinula a vydala společnost Nintendo pro konzoli Nintendo Switch. Hráči v ní opět ovládají Maria, který cestuje po různých královstvích, aby zachránil princeznu Peach před Bowserem, který ji chce donutit ke sňatku. Na své cestě se Mario setkává s Cappy, mluvícím kloboukem z království Cap, který mu propůjčí nové schopnosti.

Hra Super Mario Odyssey se od ostatních her série liší svým otevřeným světem a důrazem na průzkum. Hráči mohou sbírat Měsíce moci, které jim umožňují odemykat nové oblasti a postupovat ve hře. Hra se dočkala velmi pozitivního přijetí kritiky, kteří chválili její hratelnost, grafiku a soundtrack.

Metroid Dread

Pokémon Legends: Arceus

Pokémon Legends: Arceus je akční RPG od Game Freak, která vyšla exkluzivně pro Nintendo Switch. Hra se odehrává v dávné minulosti regionu Sinnoh, známého tehdy jako Hisui, a vaším úkolem je sestavit první Pokédex regionu. Na rozdíl od tradičních her Pokémon se Legends: Arceus zaměřuje na průzkum otevřeného světa a chytání Pokémonů v jejich přirozeném prostředí. Souboje jsou akčnější a dynamické, s možností se plížit na Pokémony a chytat je bez boje. Hra představila nové herní mechaniky, jako je crafting a vaření, a také nové evoluce a formy Pokémonů.

Hades

V řecké mytologii je Hádes bohem podsvětí a mrtvých. Je synem Titánů Krona a Rheie a bratrem Dia a Poseidona. Po svržení Titánů si Hádes vylosoval vládu nad podsvětím, zatímco Zeus získal nebesa a Poseidon moře. Hádes je často zobrazován s dvouzubcem, tříhlavým psem Kerberem a s korunou z ebenu. Ačkoli je bohem mrtvých, není ztělesněním smrti samotné - tu představuje Thanatos. Hádes je přísný, ale spravedlivý vládce, který dbá na dodržování řádu v říši mrtvých.

Stardew Valley

Stardew Valley je nezávislá simulační hra na hrdiny, která si získala srdce milionů hráčů po celém světě. Vytvořena jediným vývojářem, ConcernedApe, hra vás zavede do poklidného světa Pelican Town, kde zdědíte starou farmu po svém dědečkovi. Vaším úkolem je obnovit farmu do své bývalé slávy pěstováním plodin, chovem zvířat, rybařením a těžbou. Kromě farmaření se můžete také spřátelit s obyvateli města, zúčastnit se sezónních festivalů a prozkoumat tajemná dobrodružství v hlubinách dolů. Stardew Valley nabízí relaxační a obohacující herní zážitek s roztomilou pixelartovou grafikou a chytlavým soundtrackem.