Kdo jsou Mistři zastavárny? Seznamte se s hvězdami seriálu!

Obsazení Mistři Zastavárny

Hvězdy Mistrů zastavárny

Seriál „Mistři zastavárny“ si získal oblibu diváků po celém světě a česká verze není výjimkou. Co dělá show tak poutavou, jsou bezesporu lidé, kteří se v ní objevují – majitelé zastavárny a jejich znalecký tým. V čele pražské pobočky stojí Richard Hes, zkušený znalec a obchodník s více než dvacetiletou praxí. Jeho klidná povaha a smysl pro humor z něj dělají ideálního prostředníka mezi zákazníky a jeho týmem. Tím je Viktor Pýcha, specialista na starožitnosti a kuriozity, a Klára Samková, expertka na šperky a drahé kovy. Viktor, sečtělý a vtipný, dodává pořadu dávku intelektuálního humoru, zatímco Klára vnáší do hry ženský pohled a smysl pro detail. Společně tvoří sehrané trio, které baví diváky svými znalostmi, humorem a občas i napínavým smlouváním. Ať už se jedná o vzácné mince, starožitný nábytek, nebo třeba sbírku komiksů, „Mistři zastavárny“ vždycky nabídnou fascinující pohled do světa obchodu a lidských příběhů.

Rick Harrison a rodina

Rick Harrison, hvězda reality show "Mistři zastavárny", je neodmyslitelně spjatý se svou rodinou, která hraje v seriálu významnou roli. Jeho otec, Richard "Old Man" Harrison, byl spoluzakladatelem slavné zastavárny v Las Vegas a v seriálu se objevoval až do své smrti v roce 2018. "Old Man" byl známý svým sarkastickým humorem a encyklopedickými znalostmi historie.

Rickův syn, Corey "Big Hoss" Harrison, pracuje v zastavárně od dětství a v seriálu se specializuje na sportovní předměty a auta. Často se dostává do sporů se svým otcem a dědem ohledně ceny a pravosti předmětů.

Chumlee Russell, Rickův kamarád z dětství, je další oblíbenou postavou seriálu. Chumlee je známý svou naivitou a smyslem pro humor. I když o historii a cenách předmětů toho moc neví, je duší zastavárny a jeho nadšení je nakažlivé.

Rodina Harrisonových a Chumlee tvoří sehraný tým, který baví diváky po celém světě už více než 15 sezón. Jejich vzájemné špičkování, dohadování a smích dělají ze seriálu "Mistři zastavárny" zábavnou podívanou, která divákům přibližuje svět obchodu s historickými a neobvyklými předměty.

Richard Old Man Harrison

Richard "Old Man" Harrison byl srdcem a duší televizní show "Mistři zastavárny" ("Pawn Stars"). Tento veterán amerického námořnictva, který se narodil v roce 1941, se přestěhoval do Las Vegas v roce 1981 a otevřel si se synem Rickem Harrisonem v roce 1989 slavnou zastavárnu "Gold & Silver Pawn Shop".

Richard se stal miláčkem fanoušků díky svému šarmu, moudrosti a nezapomenutelným hláškám. Jeho znalosti historie a umění byly impozantní a často dokázal rozpoznat vzácné a cenné předměty, které mu zákazníci přinesli.

Bohužel, Richard Harrison zemřel v roce 2018 ve věku 77 let. Jeho odkaz ale žije dál v srdcích fanoušků a v pokračujícím úspěchu show "Mistři zastavárny". Jeho syn Rick, vnuk Corey a rodinný přítel Chumlee pokračují v jeho šlépějích a provozují zastavárnu dodnes. Richard Harrison byl a navždy zůstane legendou "Mistrů zastavárny".

Corey Big Hoss Harrison

Corey Harrison, přezdívaný "Big Hoss", je jednou z hlavních postav populárního televizního seriálu "Mistři zastavárny" ("Pawn Stars"). Seriál, který se natáčí v Las Vegas, sleduje každodenní život v Harrisonově rodinné zastavárně "Gold & Silver Pawn Shop". Corey pracuje v zastavárně od dětství po boku svého otce Ricka Harrisona a dědečka Richarda "Starého muže" Harrisona.

Corey je známý svým bystrým obchodním duchem a znalostí široké škály předmětů. Často se pouští do vyjednávání s klienty a snaží se získat pro obchod co nejlepší cenu. Někdy se dostává do sporů se svým otcem a dědečkem ohledně vedení obchodu, ale nakonec vždy táhnou za jeden provaz.

Kromě práce v zastavárně se Corey věnuje i dalším podnikatelským aktivitám. Vlastní například tetovací salon a bar v Las Vegas. Jeho popularita z "Mistrů zastavárny" mu přinesla i další příležitosti, jako například účast v televizních show a reklamách.

Austin Chumlee Russell

Austin "Chumlee" Russell se stal miláčkem fanoušků v seriálu "Mistři zastavárny" ("Pawn Stars"). Jeho znalosti, i když někdy netradiční, a jeho nezapomenutelné průpovídky z něj udělaly neoddělitelnou součást show. Chumlee se přidal k obsazení v roce 2009 a rychle si získal srdce diváků po celém světě. Jeho přátelství s Rickem Harrisonem, "starým pánem" v zastavárně, a jeho komické interakce s "Big Hoss" Coreym Harrisonem a dědou Richardem Harrisonem, dodávaly show jedinečný humor.

Chumleeho specializací v zastavárně jsou především hračky, tenisky a videohry. Jeho vášeň pro popkulturu a sběratelské předměty mu často přináší překvapivé znalosti o zdánlivě obyčejných předmětech. I když se občas stává terčem vtípků ostatních členů obsazení, Chumleeho laskavost a smysl pro humor z něj dělají oblíbenou postavu. Jeho přítomnost v "Mistrech zastavárny" je nezastupitelná a přispívá k autentičnosti a zábavnosti show, která si získala miliony fanoušků po celém světě.

Experti v zastavárně

Všichni fanoušci "Mistrů zastavárny" si jistě pamatují na ikonické postavy, které se v seriálu objevily. Mezi ty nejoblíbenější patří bezesporu Rick Harrison, syn původního majitele zastavárny, a jeho otec, známý jako "Stařík". Rick je proslulý svým bystrým úsudkem a schopností rozpoznat padělky, zatímco "Stařík" je spíše skeptický a opatrný. Nesmíme zapomenout ani na Chumleeho, Rickova kamaráda z dětství, který je proslulý svou naivitou a vtipnými komentáři.

V seriálu se ale objevuje i řada dalších zajímavých postav, jako například Richard Harrison Jr., Rickův syn, který se snaží dokázat své schopnosti v rodinném podniku. Dále je tu Olivia, jediná žena v týmu, která má na starosti provoz denního baru. A nesmíme zapomenout ani na Antwaa, experta na zbraně, který do seriálu vnáší prvek napětí a adrenalinu.

Každá z postav "Mistrů zastavárny" má své specifické vlastnosti a znalosti, které přispívají k autentičnosti a zábavnosti seriálu. Diváci tak mají možnost nahlédnout do zákulisí světa zastaváren a seznámit se s lidmi, kteří se v něm pohybují.

Odborníci na zbraně

Všichni známe ty seriály, kde se odhadují starožitnosti a poklady. Mistři zastavárny se stali fenoménem a experti na zbraně jsou jejich nedílnou součástí. Vždycky s lupou v ruce zkoumají historické zbraně, určují jejich původ a hodnotu. Ať už jde o starou pušku, zdobenou dýku nebo vojenský artefakt, experti na zbraně vnášejí do seriálu napětí a znalosti. Diváci se dozvídají fascinující detaily o historii a výrobě zbraní, a také o tom, jak se jejich hodnota v průběhu let mění.

V seriálu Mistři zastavárny se setkáváme s celou řadou odborníků, ale experti na zbraně mají specifické znalosti a dovednosti. Musí být schopni rozpoznat originál od kopie, posoudit stav zbraně a odhadnout její historický význam. Jejich práce je fascinující kombinací historie, detektivní práce a znalosti trhu se starožitnostmi. A i když se v seriálu občas objeví falešný poklad, experti na zbraně nám vždycky připomenou, že historie je plná fascinujících příběhů a cenných artefaktů.

Znalci umění

Mistři zastavárny, fenomén televizních obrazovek, by nebyl kompletní bez svých ikonických postav. Mezi ně bezpochyby patří i Rick Harrison, syn "Starého muže" Richarda Harrisona, který zastavárnu v Las Vegas založil. Rick, proslulý svými znalostmi historie a bystrým okem pro cennost, je duší celého seriálu. Jeho syn Corey, přezdívaný "Big Hoss", a dlouholetý Rickův kamarád Austin "Chumlee" Russell, dodávají show humor a uvolněnou atmosféru.

Znalci umění a starožitností jsou pro chod zastavárny klíčoví. V průběhu let se v seriálu objevila celá řada expertů, kteří svými znalostmi pomáhají určit pravost a hodnotu předmětů. Mezi ty nejznámější patří například Danny Koker, specialista na motorky a auta, Mark Hall-Patton, expert na historické artefakty, nebo Rebecca Romney, specialistka na umění. Tito odborníci, ačkoliv se v seriálu objevují spíše sporadicky, jsou pro jeho věrohodnost a atraktivitu nepostradatelní. Právě jejich znalosti a nadšení pro věc dělají z Mistrů zastavárny nejen zábavnou show, ale i poučné nahlédnutí do světa sběratelství a historie.

Historické artefakty

V zastavárně se za ty roky vystřídala spousta zajímavých věcí, ale jen některé se zapsaly do paměti diváků a staly se ikonickými. Kdo by zapomněl na sbírku figurek Star Wars, kterou přinesl Rick Harrison v jedné z prvních epizod? Nebo na vzácnou baseballovou kartičku Honuse Wagnera, která se stala předmětem sporu mezi Rickem a jeho otcem, starým Harrisonem? Tyhle artefakty nejenže ukázaly váhu historie a umění, ale také odhalily lidské příběhy a emoce, které se k nim vážou.

A co teprve samotní Mistři zastavárny? Rodina Harrisonů se stala symbolem pořadu a jejich charaktery si získaly miliony fanoušků po celém světě. Starý Harrison se svou moudrostí a zkušenostmi, Rick se svým bystrým okem a smyslem pro obchod a Corey, který se snaží dokázat svému otci i dědovi, že na to má. A nesmíme zapomenout ani na Chumleeho, věčného optimistu a dobráka od kosti, který dodává pořadu humor a lehkost. Mistři zastavárny se stali fenoménem a jejich příběhy nás baví už více než deset let.

Nejzajímavější předměty

Věci, co se objeví v rukou našich mistrů zastavárny, jsou fakt síla! Od historických kousků, co pamatují císaře pána, až po moderní vychytávky, co ti vyrazí dech. A co teprve příběhy, které se za nimi skrývají? Někdy jsou to dojemné ságy o lásce a ztrátě, jindy zase historky o povedených kšeftech a šílených nápadech. Prostě nikdy nevíš, co ti projde pod rukama. A to je na tom to nejvíc napínavý! A kdo že jsou ti borci, co se v tomhle světě vyznají líp než Sherlock Holmes ve stopách zločinu? Tak třeba znalec starožitností, co má v malíčku každou epochu, nebo expert na šperky, který rozezná diamant od zirkonu na první dobrou. A nesmíme zapomenout na technika, co opraví kdeco, a to i s páskou přes oko!

Vtipné momenty v seriálu

Mistři zastavárny, kultovní reality show, která baví diváky už více než deset let, je plná zajímavých předmětů, napjatých vyjednávání a samozřejmě i vtipných momentů. Rick Harrison, jeho syn Corey a otec Richard "Old Man" Harrison tvořili nezapomenutelné trio, které si dokázalo dělat legraci samo ze sebe i ze zákazníků. Kdo by zapomněl na Rickovy věčné obavy z padělků, na Coreyho snahu o modernizaci obchodu nebo na Old Manův typický výraz "Best I can do"?

Humor v seriálu pramenil z jejich vzájemných interakcí, ale i z bizarních situací, které přinášel každodenní provoz zastavárny. Často se stávalo, že do obchodu zavítali lidé s opravdu neobvyklými předměty, ať už to byly staré hračky, historické artefakty nebo podivné vynálezy. Reakce Ricka, Coreyho a Old Mana na tyto kuriozity byly vždy k nezaplacení.

Mistři zastavárny dokázali, že i obyčejný den v zastavárně může být zdrojem zábavy. Jejich humor byl přirozený, uvěřitelný a oslovil široké publikum. Právě vtipné momenty, které seriál nabídl, z něj udělaly fenomén, který si získal srdce diváků po celém světě.

Popularita Mistrů zastavárny

Fenomén „Mistrů zastavárny“ se neomezuje jen na fascinující předměty, které se v show objevují. Stejně podmanivé je i obsazení, které se stalo synonymem pro tento televizní hit. Rick Harrison, dědic rodinného byznysu, si získal diváky svým bystrým úsudkem a smyslem pro humor. Jeho otec, „Stařík“ Richard Harrison, dodával pořadu moudrost a šarm až do své smrti v roce 2018.

Neodmyslitelnou součástí show je i Rickův syn Corey, který se snaží dokázat své schopnosti v tvrdém světě zastavárny, a Austin „Chumlee“ Russell, jehož naivita a komické momenty baví diváky po celém světě. Právě tato různorodá čtveřice, s jejich špičkováním a přátelským hašteřením, vytvořila jedinečnou dynamiku, která si získala srdce milionů fanoušků.

Popularita „Mistrů zastavárny“ katapultovala obsazení do role celebrit. Objevují se v dalších televizních pořadech, účastní se fanouškovských setkání a jejich tváře zdobí nejrůznější reklamní předměty. I když se show dočkala kritiky za občasnou povrchnost a zjednodušování, nelze popřít, že obsazení „Mistrů zastavárny“ se nesmazatelně zapsalo do světa televizní zábavy.

Dlouhotrvající úspěch

Fenomén Mistrů zastavárny spočívá v unikátní kombinaci faktorů. Sympatické postavy, napínavé příběhy a fascinující svět starožitností si získaly miliony diváků po celém světě. Rick Harrison, syn "Staříka" Richarda Harrisona, vede rodinný byznys s neutuchajícím nadšením a profesionálním přístupem. Jeho syn Corey, přezdívaný "Big Hoss", a dlouholetý rodinný přítel Austin "Chumlee" Russell, dodávají show humor a lidskost.

Dlouholetá synergie mezi postavami, jejich znalosti a charismata tvoří základ úspěchu. Diváci oceňují jejich upřímnost, smysl pro humor a vzájemné špičkování. Mistři zastavárny se tak stávají víc než jen reality show o starožitnostech, ale i o rodinných hodnotách, přátelství a radosti z práce.

Popularita seriálu se odráží i v nespočtu fanoušků, kteří navštěvují slavnou zastavárnu v Las Vegas. Mistři zastavárny se stali fenoménem populární kultury a důkazem, že i zdánlivě obyčejné příběhy mohou diváky oslovit a bavit.

Vliv na popkulturu

Obraz rodiny Harrisonovo se stal nedílnou součástí americké popkultury. Jejich hádky, škádlení a humor oslovily miliony diváků. Richard "The Old Man" Harrison se svým synem Rickem a vnukem Coreyem se stali ikonami reality show. Chumlee, zaměstnanec obchodu, si získal srdce fanoušků svou neohrabaností a znalostmi. Popularita seriálu vedla k vzniku mnoha spin-offů, jako "Pawn Stars UK" nebo "Cajun Pawn Stars". Obchod Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas se stal turistickou atrakcí, kterou ročně navštíví tisíce fanoušků. Úspěch seriálu dokazuje, že i zdánlivě obyčejné profese, jako je provozování zastavárny, mohou být zábavné a vzbudit zájem široké veřejnosti.