Johnny Galecki: Víc než jen Teorie velkého třesku!

Růžový cadillac

Růžový cadillac je víc než jen auto – je to symbol. Symbol Ameriky 50. let, rock'n'rollu a Elvise Presleyho. Král rokenrolu si jich pořídil hned několik a jeden slavný model, Cadillac Fleetwood Sixty Special z roku 1955, věnoval své milované mamince Gladys. Ačkoliv Gladys nikdy neměla řidičský průkaz, růžový cadillac se stal jejím oblíbeným vozem. Dnes je tento ikonický automobil vystaven v Gracelandu, Elvisově bývalém domě v Memphisu, a láká davy fanoušků z celého světa. Růžový cadillac se stal symbolem Elvisovy štědrosti, lásky k rodině a extravagantního životního stylu.

I Know What You Did Last Summer

Minulé léto se neslo ve znamení tropických veder a nezapomenutelných zážitků. Prožili jsme ho naplno, užívali si slunečních paprsků u vody, festivalové atmosféry a grilování s přáteli. Vzpomínky na společné chvíle nám teď v chladnějších dnech vykouzlí úsměv na tváři a zahřejí u srdce. Ať už jste minulé léto strávili kdekoli a s kýmkoli, doufáme, že jste si ho užili plnými doušky!

Hancock

Hancock je americký superhrdinský film z roku 2008, v hlavních rolích s Willem Smithem, Charlize Theron a Jasonem Batemanem. Film režíroval Peter Berg a sleduje příběh Hancocka, mocného, ale problematického superhrdiny, který je veřejností spíše nenáviděn než milován. Poté, co Hancock zachrání před nehodou Raye Embreyho, PR specialistu, Ray se rozhodne napravit Hancockovu reputaci. Hancock se s Rayovou pomocí snaží změnit svůj životní styl a stát se vzorem pro ostatní. Zjišťuje však, že jeho minulost skrývá tajemství, která by mohla ohrozit jeho i ty, které má rád.

Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku je nejvíce uznávaným modelem vzniku a vývoje vesmíru. Podle této teorie začal vesmír z extrémně horkého a hustého stavu asi před 13,8 miliardami let. Od té doby se rozpíná a ochlazuje. Důkazy pro teorii velkého třesku zahrnují rudý posuv světla z galaxií, kosmické mikrovlnné pozadí a hojnost lehkých prvků ve vesmíru. Přestože existují otázky, na které teorie velkého třesku nedokáže odpovědět, jako je například to, co bylo před velkým třeskem, zůstává nejlepším vysvětlením, které máme pro původ a vývoj vesmíru.

Roseanne

Roseanne Barr je americká herečka, komička, scenáristka a producentka. Proslavila se v 90. letech v sitcomu Roseanne, kde ztvárnila hlavní roli Roseanne Conner. Za svůj výkon získala cenu Emmy a Zlatý glóbus. Sitcom se stal hitem a otevřeně se zabýval tématy jako jsou dělnická třída, obezita a homosexualita. Později se Roseanne věnovala stand-up comedy a objevila se v několika filmech a televizních pořadech. Její humor je známý svou přímočarostí a kontroverzností.

Suicide Kings

Sebevražední králové, v angličtině Suicide Kings, je americký kriminální thriller z roku 1997. Režisérem filmu je Peter O'Fallon a scénář napsali Scott Rosenberg a Wayne Powers. V hlavních rolích se představují Christopher Walken, Henry Thomas, Jay Mohr, Jeremy Sisto, Sean Patrick Flanery a Johnny Galecki. Příběh sleduje skupinu přátel z vysoké školy, kteří unesou gangstera v naději, že zaplatí výkupné za jejich přítele. Nicméně, jejich plán se zvrtne a oni se ocitnou v situaci, kdy bojují o holý život. Film Suicide Kings byl natočen v Torontu a Montrealu a měl premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu v roce 1997.

Pranks

Žerty a vtípky patří k životu, ale je důležité si uvědomit, kde jsou jejich hranice. Ne každý žert je vtipný a ne každý ocení být terčem vtípku. Důležité je brát ohled na pocity druhých a vyvarovat se žertům, které by mohly někoho ponížit, urazit nebo mu jakkoliv ublížit. Dobrý žert by měl být zábavný pro všechny zúčastněné. Pokud si nejste jistí, zda váš žert někoho neurazí, raději ho nedělejte. Pamatujte, že sranda končí tam, kde začíná ubližování druhým.