Fortnite je unikátní multiplatformní hra pro každého

Fortnite je hrou vyvíjenou pro nejrůznější platformy. Od Microsoft Windows, přes PlayStation až po iOS a Nintendo. Multiplatformní hra tvořená společností Epic Games, která sklízí poměrně velký úspěch. A to už od svého uvedení na trh v roce 2017.

Hra Fortnite nabízí hned tři herní režimy, v nichž se s největší pravděpodobností najde opravdu kdokoliv.

Zahrajte si některý z dílů Fortnite

Jestliže chcete ve čtyřech hráčích dosáhnout nejrůznějších cílů v rámci poutavého děje, pak se Vaší volbou stane vydání Fortnite: Save The World. Právě zde se jako jedni z mála přeživších můžete stát opravdovým hrdinou a ukázat své hráčské umění.

Jestliže dáváte přednost skupinovým a masovým bitvám, potom je jasnou volbou vydání Fortnite Battle Royale. Na veliké mapě pro až sto hráčů je možné sbírat zbraně, předměty, ale i libovolná vozidla. To vše Vám může být nápomocno v rámci boje s ostatními hráči.

Třetím a relativně specifickým vydáním je Fortnite Creative. Hra, která se do jisté míry přibližuje dobře známému Minecraftu. Právě zde se hráčům dostává maximální svobody při budování virtuálního světa, potažmo bitevní arény.

Hra s řadou nejrůznějších ocenění

Tato multiplayerová hra ve své plnohodnotné verzi pochopitelně nepatří mezi bezplatné aplikace. Musíte si za ní zaplatit. Na druhou stranu se Vám dostane opravdu zábavného herního zážitku na celosvětové úrovni. Dozuje to mimochodem i řada ocenění a nominací, které Fortnite sbírá už od roku 2017 po svém vydání.

Hra figurovala v mnoha významných soutěžích.

  • The Game Awards
  • Golden Joystick Awards
  • Webby Awards
  • British Academy Games Awards

Pokud se rozhodnete užít si nevšední a dokonalý herní zážitek právě s hrou Fortnite na počítači, připravte se na to, že je zapotřebí i odpovídající hardware. V rámci doporučené konfigurace je to procesor alespoň Intel Core i5, operační paměť 8 GB a více a samozřejmě odpovídající grafická karta s kapacitou minimálně 2 GB VRAM.

Publikováno: 02. 06. 2020

Kategorie: Hry

Autor: bozenanemcova

Tagy: Epic Game | Fortnite | Fortnite Battle Royale | Fortnite Creative | Fortnite Save The World