Facebook aplikace přináší lepší komunikaci s přáteli

Facebook je fenoménem, který není třeba podrobněji představovat. Společenský webový portál fungující od roku 2004 a sdružující miliony lidí po celém světě. Ve své podstatě jde o největší sociální síť, podle níž mimochodem v roce 2010 vznikl známý film The Social Network.

Ovládání Facebooku je snadné, a to skrze internetový prohlížeč, kde se přihlásíte ke svému účtu, můžete komunikovat s přáteli, prohlížet si příspěvky a fotografie ostatních a tvořit zajímavý obsah. Ne vždy ale sedíte pouze u počítače nebo máte notebook s sebou, a přesto potřebujete Facebook.

Facebook pro mobilní systémy

Právě kvůli zvýšení celkové mobility této sociální sítě vznikla aplikace Facebook, která je dostupná nejenom pro operační systém Android, ale také pro iOS. Program instalovaný v chytrém telefonu nabízí vesměs to samé, jako máte v internetovém prohlížeč, jen v trochu kompaktnějším podání.

Aplikace Facebook umožňuje zobrazovat všechny přátele, hledat ty nové, sdílet videa, fotografie a nejrůznější příspěvky. Zároveň Vám umožní i řadu dalších věcí.

  • Nakupování přes Facebook Marketplace.
  • Hraní her a využívání populárních aplikací.
  • Hodnocení příspěvků ostatních uživatelů.

Právě skrze tuto aplikaci se můžete zapojit do nejrůznějších konverzací v podstatě odkudkoliv. Stačí Vám k tomu jen připojení k internetu, ať už to bude bezdrátové Wi-Fi nebo datové připojení. Můžete se stát nedílnou součástí libovolných komunit. V podání iOS to může být také propojení s chytrými hodinkami Watch. Důraz je kladen i na vysokou míru zabezpečení.

Aplikace pro každého

V případě Facebooku obecně platí, že tuto sociální síť mohou využívat uživatelé starší 13 let. V České republice je tato hranice navíc posunuta o dva roky. Všichni starší si tak mohou nainstalovat aplikaci Facebook do svého mobilního telefonu, a to zcela zdarma. Jde o bezplatný software, který je dostupný právě na internetu nebo v mobilních obchodech typu App Store a Google Play. Samotná instalace je stejně jednoduchá, jako následné používání aplikace.

Publikováno: 11. 06. 2020

Kategorie: Aplikace

Autor: bozenanemcova

Tagy: aplikace Facebook | Facebook | Facebook aplikace | The Social Network