Apple TV+ představuje filmový zdroj společnosti Apple

Streamovacích služeb je na internetu více než dost. A netýkají se pouze hudby, ale také filmové produkce. Dnes si představíme jednu z těch novějších, která byla spuštěna na konci roku 2019. Je to Apple TV+. Jak už asi každý správně tuší, jde o službu americké společnosti Apple, jež svůj obsah prezentuje pod názvem Apple Originals.

Koncept této služby je vesměs obdobný, jako třeba u Netflix nebo HBO GO. Liší se spíše způsobem prezentování filmů, obsahem a přidruženými detaily.

Apple TV+ pro televizi a chytrý telefon

Služba do značné míry souvisí se stejnojmenným zařízením této společnosti, jehož název je Apple TV. Skrze něj lze obsah přehrávat na libovolné televizi, k níž je připojeno. Vedle toho je Apple TV+ dostupné i na ostatních zařízeních, a to prostřednictvím aplikace se stejným názvem.

V reálu to znamená, že podporována je nejenom spousta televizí značky LG, Samsung, Sony, Vizio nebo Amazon Fire. Filmotéka Vám bude dostupná také na chytrých telefonech s operačními systémy iOS a Android. Nechybí ani varianta sledování na počítačích s operačními systémy Mac OS a Windows.

Apple TV+ je pochopitelně placenou službou, jak už to bývá zvykem. V tomto případě je však příjemné, že lze využít předplatného sdíleného s celou rodinou, respektive s jejími pěti členy. A co dalšího tato streamovací služba přináší?

  • Přehrávání filmového obsahu bez reklam.
  • Možnost stahovat filmy a pouštět je offline.
  • Pravidelné vydávání nových epizod seriálů.

Jaká je obsahová produkce?

Když se rozhodnete pro službu Apple TV+, pak si buďte jisti, že z pohledu rozmanitosti obsahu si na své přijde dozajista každý divák. Ve filmotéce se nachází dramata, komedie, dokumentární filmy, celovečerní filmy, akční tituly, dětská produkce a v neposlední řadě i speciální nabídky. A to se týká nejenom filmů, ale také seriálů. Originální obsah společnosti Apple, který jen tak někde jinde neuvidíte. O tom se můžete přesvědčit sami.

Publikováno: 30. 06. 2020

Kategorie: Filmy/Seriály

Autor: bozenanemcova

Tagy: Apple | Apple TV | Apple TV+ zdarma