Anna Sawai: Vycházející hvězda akčních filmů?

Anna Sawai

Průlom s Fast & Furious 9

Devátý díl akční série Rychle a zběsile (Fast & Furious 9) znamenal pro filmové studio Universal Pictures obrovský úspěch. Film, ve kterém se Vin Diesel vrací jako Dominic Toretto, lámal rekordy v návštěvnosti kin po celém světě. Fanoušci se konečně dočkali premiéry po dlouhém odkládání kvůli pandemii covidu-19. Snímek se pyšní dechberoucími kaskadérskými kousky a napínavým dějem, který diváky drží v napětí od začátku do konce. Úspěch filmu jen potvrdil sílu a popularitu této akční série, která si získala miliony fanoušků po celém světě.

Akční role v Bullet Train

V akčním thrilleru Bullet Train se diváci můžou těšit na hvězdně obsazený ansámbl, kde každý z herců ztvárňuje nájemného vraha s unikátními schopnostmi a motivacemi. Brad Pitt se představí jako ostřílený zabiják Ladybug, který se snaží vymanit ze světa násilí. Jeho cestu zkříží postavy jako smrtící duo Tangerine a Lemon v podání Aarona Taylor-Johnsona a Briana Tyree Henryho, záhadná Princezna ztvárněná Joey King, pomstychtivý Yuichi Kimura, kterého si zahrál Andrew Koji, a nemilosrdný White Death v podání Michaela Shannona. Každá z postav má v příběhu svou vlastní agendu a jejich střety vytváří explozivní koktejl akce, humoru a napětí.

Nadcházející projekty

V záloze čeká na fanoušky pestrá škála projektů. Na své si přijdou milovníci napětí, komedie i historických dramat. Na plátnech kin se brzy objeví nový český film s hvězdným obsazením, slibující nečekané zvraty a strhující atmosféru. Diváci se můžou těšit i na pokračování oblíbeného seriálu, který si získal srdce diváků po celé zemi. Pro fanoušky divadelního umění se chystá premiéra hry od renomovaného režiséra, která slibuje nezapomenutelný kulturní zážitek. Ať už preferujete sledování filmů, seriálů nebo divadelních her, v blízké budoucnosti se máte na co těšit.

Televizní debut v Giri/Haji

V roce 2019 si odbyl svůj televizní debut v britsko-japonském kriminálním dramatu Giri/Haji. Seriál, který byl vysílán na BBC Two ve Spojeném království a na Netflixu mezinárodně, sleduje příběh tokijského detektiva, který přijíždí do Londýna, aby našel svého bratra, o kterém se předpokládalo, že je mrtvý.

Budoucnost v Hollywoodu?

Česká kinematografie zažívá v posledních letech vzestup a s ní roste i zájem o talentované české tvůrce v zahraničí. Několik českých režisérů a herců již dosáhlo úspěchu v Hollywoodu a otevírá dveře dalším. Nicméně, prorazit v tak konkurenčním prostředí, jakým Hollywood je, není snadné a vyžaduje to nejen talent, ale i štěstí a vytrvalost. Budoucnost ukáže, zda se více českým filmařům podaří prosadit v Mekce filmu a zanechat tam trvalou stopu.

Publikováno: 13. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: bozenanemcova

Tagy: anna sawai | anna sawai (herečka)