Vertus Fluid Mask 3.3.8b7869 Plugin (x86/x84)

VertusTech Vertus Fluid Mask v3.3.8 Build 7869 for Adobe Photoshop etc.
incl Crack Arturo1000 + videotutorials [Upgrade]
Maskovacích pomůcek pro Photoshop existuje více, nejdokonalejší je z nich Vertus Fluid Mask. Je určen profesionálům a možnostmi i výsledkem se mu blíží snad jen onOne Mask Pro. Amatérům ale doporučuji méně složité produkty Topaz ReMask nebo ještě 'menší' Digital Film Tools EZ Mask. Soft
Vertus Fluid Mask Adobe Photoshop Plugin | iGalerie
Vertus Fluid Mask 3.3.8b7869 etc. => RAR (+3% rec.) = 144.6 MB

Profesionální maskování v Adobe Photoshopu

Výkonný plugin společnosti Vertus na maskování objektů na popředí i pozadí dospěl již do své třetí verze. Jedná se o užitečný doplněk pro Adobe Photoshop.
Prakticky každý plugin pro maskování objektů vyvolá řadu spekulací o tom, nakolik je (zejména vzhledem ke své ceně) užitečný a co všechno vlastně uživateli usnadní. Snad všechny profesionální maskovací nástroje se navíc chlubí minimálně jednou „extra speciální“ funkcí, která má za úkol přitáhnout pozornost grafiků právě na daný plugin. Trochu podobné je to i s pluginem Fluid Mask, jehož třetí stěžejní verze, prodávaná za 209 euro, opět povyšuje maskování o úroveň výš a ve srovnání se svým předchůdcem nabízí pohodlnější maskování objektů na popředí i pozadí včetně podpory selektivních barvových korekcí. Fluid Mask 3 existuje ve verzích pro Windows XP/Vista a Mac OS X 10.2.8 a vyšší verze, obojí v podobě pluginu pro Adobe Photoshop CS2 a CS3. Fluid Mask je současně k dispozici i jako standalone verze, která však umí pracovat pouze s RGB předlohami (v různých grafických formátech včetně BMP, JPEG, PNG, TIFF aj.) a pouze s 8-bitovými barvovými kanály.

Vertus Fluid Mask - interface | iGalerie

Fluid Mask 3 dokazuje, že komerční maskovací pluginy zatím stále mají své nezastupitelné místo na trhu doplňků pro Adobe Photoshop a další grafické editory. Pohodlí práce a rychlost maskování ve Fluid Mask je o dost vyšší než například u interních maskovacích nástrojů Photoshopu, o preciznosti finálních masek ani nemluvě. Společnost Vertus navíc plánuje uvést na trh i verze Fluid Mask pro Corel Paint Shop Pro a QuarkXPress, což by mohlo být zajímavé především pro další zjednodušení práce při publikační činnosti bez nutnosti přepínat z Quarku do Photoshopu a nazpět.
Luboš Němec, Svět tisku

Info

Home Page   —   www.vertustech.com

Odkaz(y) ke stažení / Download Link(s)

Vertus Fluid Mask 3.3.8b7869 | RAR(+3%) 144.6 MB     —     Ulož.to
Vertus Fluid Mask 3.2.3 | RAR 24.59 MB     —     Ulož.to

We have 1882 guests online

Alternative Search

Engine will find you the top right
and here is a detailed search.
Below is an alternative search:

Supplementing with Google

Zoohoo is less effective

Zoohoo:
noCopyright  2014 Share Association, s.o.  •  Contact  •  Site Rules  •  Site Map
Website powered by free RSS Joomla!  •  Design: RocketTheme - AfterBurner  •  Optimization PageRank  •